Uczyń mnie mądrzejszym... o Mój Pierwszy Poście

napisano dnia: 10 December 2010 o godzinie: 02:14 przez: Dawid Markowski

Witajcie, którzy zaglądają tu od czasu do czasu w nadziei na to że coś się w końcu uda mi poruszyć z tą stroną... no i w końcu udało się.

Brak czasu na jaki ostatnio narzekam jest, mam nadzieję chwilowy i nie będzie zbytnią dolegliwością w niedalekiej przyszłości. Zastanawiam się co rzec na pierwsze słowo... myślę że każde będzie i tak nie na miejscu... ale...

Ostatnimi czasy nie mogę się coś przemóc, żeby uraczyć siebie i Was nową dawką poezji... ciężko o inspirację w dzisiejszym czasie, kiedy człowiek taki zabiegany, że nawet tego posta musi pisać o godzinie 2-giej w nocy! No i właśnie, na brak snu narzekać nie mogę, ale na weny brak cierpię ostatnimi czasy bardzo. Nawet tak piękna zima nie może skłonić mnie do tego, abym w jakiś sposób się przemógł...

Myślę jednak że jest to tylko kwestią czasu i że za chwilę coś sie mądrego w mojej głowie urodzi... w czym ma pomóc ten właśnie blog.

Gdybym zbyt głośno głupoty tutaj plótł, proszę zwróć mi uwagę Drogi Czytelniku, albowiem mogę czasami rozpędzić i z tego wszystkiego szukając natchnienia, uczynić ten blog szkaradnym i nieco 'śmiesznym'... czego nie chciałbym ani dla Ciebie, ani dla siebie.

Trzymaj kciuki!

Pozdrawiam