hARd sun #4

napisano dnia: 03 March 2019 o godzinie: 22:08 przez: Dawid Markowski

Największym i najważniejszym prezentem jesteś dla mnie Ty! Tylko Ty! Nigdy nie dostałem nic od życia bardziej wartościowego.


Pamiętam jak ujrzałem Ciebie pierwszy raz pod Czekoladziarnią. Pamiętam jak obróciłem się do Ciebie i choć nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy, uśmiechnąłem się w duchu do siebie, szepcząc „słoneczko”. Wtedy choć nigdy się tego nie spodziewałem, wiedziałem że to Ty. Że dla Ciebie będę czekał na tym skrzyżowaniu po wieki wieków! Nie chcę jednak już czekać, bo czekałem na Ciebie bardzo długo – teraz chcę być dla Ciebie wszystkim i zrobić wszystko co będzie trzeba. Chcę widzieć Ciebie szczęśliwą… szczęśliwą tutaj przy mnie i szczęśliwą na zielonej trawie, wśród cieni drzew, na „wyspie za oceanem”… Chcę usiąść z Tobą na jednej z tych ławek, podobnych do tej w Legnicy i patrzeć na Ciebie z miłością, z jaką patrzyłem na Ciebie przez cały dzisiejszy dzień. Odgarniać włosy z twej twarzy i mówić Tobie jaka jesteś piękna! Jak bardzo każda cześć Twojego ciała działa na moje zmysły i jak każda sekunda przemienia się w godziny gdy jesteś blisko mnie. Jak moje serce dąży do tego by być blisko Ciebie.


Rozdarty jestem tak bardzo, bo teraz Ciebie tu nie ma. Pierwszy dzień jestem poza „domem”, a dom tak jak kiedyś Tobie napisałem, jest tam gdzie moje serce jest! A moje serce jest zawsze przy Tobie.


Nie mam do Ciebie żalu Słoneczko za to że musieliśmy się rozstać. Tak było trzeba. Ja miałem Ciebie cały czas przy sobie i tak naprawdę nie widziałem tego co się z nami działo. Przez cały ten czas żyłem w przekonaniu, że „wystarczy być”… pomyliłem się bardzo bo nie „wystarczy” a „trzeba być”! I ja teraz rozumiem, że tak trzeba i tak właśnie chcę być! Ale nie wiem czy mi na to pozwolisz jeszcze raz.


Chciałbym pewnego dnia usłyszeć od Ciebie, że chciałabyś ze mną być, tak jak byłaś ze mną na początku. Nie że chcesz spróbować, że możemy do siebie wrócić… ale że tego chcesz! Bo ja chcę dokładnie tego samego – być z Tobą do końca moich dni!


Kocham Cię!


… cause You are the reason!